Windesheim Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Endüstri ve Lojistik Mühendisliği bölümü üniversitemizi ziyaret etti.

Windesheim Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Endüstri ve Lojistik Mühendisliği bölümünden 28’i öğrenci ve 2’si öğretim görevlisi 30 kişilik bir grup, 12-13 Şubat 2019 tarihlerinde bölümümüzü ve Üniversitemizi ziyaret etmişlerdir.

İlk gün Yeditepe ISE 344 ve ISE 362 öğrencileri ile Windesheim Üniversitesi öğrencileri çeşitli web tabanlı şirket simülasyonu oyunu oynandı.  İkinci gün ise Windesheim Üniversitesi’nden iki öğretim üyesi okullarını tanıtıp ardından ISE 451 dersi esnasında “Lean Management” temalı bir sunum yapmışlardır. ISE 344, 362 ve 451 dersine katılan öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Bu ziyaretin ardından yapılan ikili anlaşma sonucunda Yeditepe Üniversitesi öğrencileri, gelecek dönemlerde Erasmus programı ile Windesheim Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’de bir dönem eğitim alabileceklerdir.

Windesheim Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Endüstri ve Lojistik Mühendisliği’nin ziyaretinden dolayı Endüstri ve Sistem Mühendisliği bölümü olarak çok memnun olup iki günlük organizasyon boyunca YUSES topluluğunun bölümümüze verdiği desteklerden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Yeditepe Üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliği